Kampaania reeglid

1. KAMPAANIA KORRALDAJA
Kampaania korraldab Canon Oy, Huopalahdentie 24, P.O. Box 1, 00351 Helsinki (Y-tunnus: 0114931-7).

2. KAMPAANIA KESTUS
Kampaania kestab 15.05.–31.07.2013.

3. TOOTED JA VAUTŠER
Canoni kaamerakampaania kestel saab kampaaniatoote ostja 6 kuuks tasuta Ajakirjade Kirjastuse ajakirja tellimuse. Kampaanias osalemiseks tuleb end registreerida kampaania veebilehel aadressil www.workman.ee/registreeri. Kampaania puudutab kõiki Canoni kompaktkaameraid. Ühe vautšeriga saab kampaanias osaleda ühe korra.

4. OSALEMISÕIGUS
Kampaania reeglid puudutavad kõiki kampaanias osalejaid. Ajakirja tellimuse kampaanias võivad osaleda kõik Eestis elavad füüsilised isikud, välja arvatud kampaania korraldamises osalevate ettevõtete töötajad ja nende pereliikmed. Kampaania korraldaja jätab endale õiguse kõrvaldada kampaanias osalemisest isikud, kes on rikkunud kampaania reegleid või kelle puhul on alust kahtlustada, et nad on kasutanud osalemiseks ebaausaid võtteid.

5. KUIDAS KAMPAANIAS OSALEDA
Hoidke alles kampaanias osalevast kauplusest saadud vautšer, millele on märgitud kood. Registreerige ostetud toote andmed (toote nimi, seerianumber ja ostukoht) kampaania kestel internetis aadressil: www.workman.ee/registreeri. Samas teatage ka enda kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, aadress, telefon ja e-posti aadress). Saatmiseks klõpsake väljal „Saada“.

6. AJAKIRJATELLIMUSE LUNASTAMINE
Ajakirjatellimuse lunastamine toimub registreerimisblanketi täitmisega kampaania veebilehel. Ajakirja tellimus tuleb registreerida hiljemalt 14.08.2013.

7. KAMPAANIA KORRALDAJA VASTUTUS
Kampaania korraldaja kollektiivne vastutus osaleja suhtes ei ületa kampaania ametlikes reeglites nimetatud auhindade väärtust ja hulka. Kampaania korraldaja ei vastuta mingite kaudsete kahjude eest.

8. VEAD
Kui teavituskampaanias või muudes kampaania materjalides esineb trüki- või muu tehniline viga (nt kampaania veebilehel www.workman.ee/registreeri) , ei vastuta kampaania korraldaja, reklaamipartnerid, kampaanias osalevad kauplused ega eespool nimetatud poolte koostööpartnerid vigadest tulenevate tagajärgede eest. Korraldaja jätab endale õiguse reegleid muuta, kui muudatused on seotud vigadest tulenevate ebaselguste vähendamisega.

9. VÄÄRKASUTAMISED
Kampaania korraldaja jätab endale õiguse tühistada kampaanias osalemise isikutel, kes on osalenud vähemalt ühe korra kasutades keelatud võtteid, milleks on näiteks tahtlik valede või vigaste andmete esitamine, ostutšekkide võltsimine või muutmine, osalemine arvuti abil manipuleerides, andmekaitset puudutavad rikkumised jms. Tõendatult keelatud võtteid kasutanud osalejate kõik osalemised tühistatakse, kaasa arvatud kampaania reeglitele vastavad osalemised. Kui kampaania korraldajal on põhjust kahtlustada, et soodustuse saaja on osalenud kampaanias reeglite vastaselt, näiteks arvuti abil manipuleerides, on korraldajal õigus enne soodustuse andmist nõuda kõigilt samalt IP-aadressilt osalenud isikutelt oma isikuandmete tõendamist.